KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9396340
nr 939 6340
Alf Wallander
(1862-1914), Sverige
Akvarell, Alf Wallander (1862-1914), Signerad, Madrid, 49x31
Kondition: slitage, skador, fläckar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 februari 2015
kl 20:11:28
27/1 12:11:50
Alf Wallander
Läs mer om Alf Wallander